P51-3000-A-L-I36-20MA-000-000
5S-P51-3000-A-L-I36-20MA-000-000
P51-3000-A-L-I36-20MA-000-000
SENSOR 3000PSI M10-1.25 6H 20MA
Pressure Type:Absolute
Operating Pressure:3000 PSI (20684.27 kPa)
Output Type:Analog Current
Output:4 mA ~ 20 mA
Accuracy:??????0.5%
Voltage - Supply:8 V ~ 30 V