P51-300-S-P-I12-20MA-000-000
5S-P51-300-S-P-I12-20MA-000-000
P51-300-S-P-I12-20MA-000-000
SENSOR 300PSIS M20 4-20 MA
Pressure Type:Sealed Gauge
Operating Pressure:300 PSI (2068.43 kPa)
Output Type:Analog Current
Output:4 mA ~ 20 mA
Accuracy:??????0.5%
Voltage - Supply:8 V ~ 30 V