P51-300-G-C-D-5V-000-000
5S-P51-300-G-C-D-5V-000-000
P51-300-G-C-D-5V-000-000
SENSOR 300PSI M12-1.5 6G 1-5V
Pressure Type:Vented Gauge
Operating Pressure:300 PSI (2068.43 kPa)
Output Type:Analog Voltage
Output:1 V ~ 5 V
Accuracy:??????0.5%
Voltage - Supply:8 V ~ 30 V
Port Size:Male - M12 x 1.5
Maximum Pressure:Deutsch
Operating Temperature:3 Pin