P51-2000-A-P-I12-20MA-000-000
5S-P51-2000-A-P-I12-20MA-000-000
P51-2000-A-P-I12-20MA-000-000
SENSOR 2000PSI M20-1.5 6G 4-20MA
Product Description
Packaging:MediaSensor?
Pressure Type:Absolute
Operating Pressure:2000 PSI (13789.51 kPa)
Output Type:Analog Current
Output:4 mA ~ 20 mA
Accuracy:??????0.5%
Voltage - Supply:8 V ~ 30 V