P51-200-A-L-M12-4.5V-000-000
5S-P51-200-A-L-M12-4.5V-000-000
P51-200-A-L-M12-4.5V-000-000
SENSOR 200PSI M10-1.25 6H 4.5V
Pressure Type:Absolute
Operating Pressure:200 PSI (1378.95 kPa)
Output Type:Analog Voltage
Output:0.5 V ~ 4.5 V
Accuracy:??????0.5%
Voltage - Supply:5V
Port Size:Female - M10 x 1.25
Port Style:Threaded
Features:Amplified Output
Termination Style:Temperature Compensated
Maximum Pressure:M12
Operating Temperature:4 Pin