P51-200-A-C-MD-4.5V-000-000
5S-P51-200-A-C-MD-4.5V-000-000
P51-200-A-C-MD-4.5V-000-000
SENSOR 200PSI M12-1.5 6G .5-4.5V
Pressure Type:Absolute
Operating Pressure:200 PSI (1378.95 kPa)
Output Type:Analog Voltage
Output:0.5 V ~ 4.5 V
Accuracy:??????0.5%
Voltage - Supply:5V
Port Size:Male - M12 x 1.5
Maximum Pressure:MD
Operating Temperature:4 Pin