P51-200-A-B-I12-20MA-000-000
5S-P51-200-A-B-I12-20MA-000-000
P51-200-A-B-I12-20MA-000-000
SENSOR 200PSI 1/8-27NPT 4-20MA
Pressure Type:Absolute
Operating Pressure:200 PSI (1378.95 kPa)
Output Type:Analog Current
Output:4 mA ~ 20 mA
Accuracy:??????0.5%
Voltage - Supply:8 V ~ 30 V
Port Size:Male - 1/8 (3.18mm) NPT