P51-200-A-AD-I12-4.5OVP-000-000
5S-P51-200-A-AD-I12-4.5OVP-000-000
SENSOR 200PSI 7/16-20UNF .5-4.5V
Pressure Type:Absolute
Operating Pressure:200 PSI (1378.95 kPa)
Output Type:Analog Voltage
Output:0.5 V ~ 4.5 V
Accuracy:??????0.5%
Voltage - Supply:5V
Port Size:Male - 7/16 (11.11mm) UNF