P51-15-G-L-I36-20MA-000-000
5S-P51-15-G-L-I36-20MA-000-000
P51-15-G-L-I36-20MA-000-000
SENSOR 15PSI M10-1.25 6H 4-20MA
Pressure Type:Vented Gauge
Operating Pressure:15 PSI (103.42 kPa)
Output Type:Analog Current
Output:4 mA ~ 20 mA
Accuracy:??????1%
Voltage - Supply:8 V ~ 30 V