P51-15-A-P-I12-5V-000-000
5S-P51-15-A-P-I12-5V-000-000
P51-15-A-P-I12-5V-000-000
SENSOR 15PSI 22MM M20-1.5 6G 5V
Pressure Type:Absolute
Operating Pressure:15 PSI (103.42 kPa)
Output Type:Analog Voltage
Output:1 V ~ 5 V
Accuracy:??????1%
Voltage - Supply:8 V ~ 30 V