P51-100-G-L-M12-5V-000-000
5S-P51-100-G-L-M12-5V-000-000
P51-100-G-L-M12-5V-000-000
SENSOR 100PSI M10-1.25 6H 1-5V
Product Description
Packaging:MediaSensor?
Pressure Type:Vented Gauge
Operating Pressure:100 PSI (689.48 kPa)
Output Type:Analog Voltage
Output:1 V ~ 5 V
Accuracy:??????0.5%
Voltage - Supply:8 V ~ 30 V
Port Size:Female - M10 x 1.25
Maximum Pressure:M12
Operating Temperature:4 Pin