P51-100-A-C-D-5V-000-000
5S-P51-100-A-C-D-5V-000-000
P51-100-A-C-D-5V-000-000
SENSOR 100PSI M12-1.5 6G 1-5V
Pressure Type:Absolute
Operating Pressure:100 PSI (689.48 kPa)
Output Type:Analog Voltage
Output:1 V ~ 5 V
Accuracy:??????0.5%
Voltage - Supply:8 V ~ 30 V
Port Size:Male - M12 x 1.5
Maximum Pressure:Deutsch
Operating Temperature:3 Pin