Optical Sensors - Photoelectric, IndustrialTT Electronics/Optek Technology OPB720A-30VZ
OPB720A-30VZ
5S-OPB720A-30VZ
OPB720A-30VZ
SENSOR RELFECTIVE LONG RANGE
Product Description
| Series: | - |
| Sensing Method: | Reflective |
| Sensing Distance: | 0.039 ~ 30 (1mm ~ 762mm) ADJ |
| Voltage - Supply: | 10 V ~ 30 V |