Optical Sensors - Photoelectric, IndustrialPanasonic Industrial Automation Sales NA2-N24-PN
NA2-N24-PN
5S-NA2-N24-PN
NA2-N24-PN
SENSOR PROX 24CH 5M 12-24VDC PNP
Product Description
| Series: | NA2-N |
| Sensing Method: | Through-Beam |
| Sensing Distance: | 18.11 (460mm) |
| Voltage - Supply: | 12 V ~ 24 V |