Optical Sensors - Photoelectric, IndustrialPanasonic Industrial Automation Sales EX-Z12FA-PR
EX-Z12FA-PR
5S-EX-Z12FA-PR
EX-Z12FA-PR
SENSOR THRUBM 200MM LT ON PNP OU
Product Description
| Series: | EX-Z |
| Sensing Method: | Through-Beam |
| Sensing Distance: | 7.874 (200mm) |
| Voltage - Supply: | 12 V ~ 24 V |