Optical Sensors - Photoelectric, IndustrialCrouzet CD18400PSC90D
CD18400PSC90D
5S-CD18400PSC90D
CD18400PSC90D
PES M18 400MM PNP 90D
- Nidec Copal Electronics
- Dip Switch SPST 1 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 6VDC