Optical Sensors - Photoelectric, IndustrialCrouzet CD18400PSC
CD18400PSC
5S-CD18400PSC
CD18400PSC
PES M18 400MM PNP
- Nidec Copal Electronics
- Dip Switch SPST 1 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 6VDC