Optical Sensors - Photoelectric, IndustrialCrouzet CD18200NSC90D
CD18200NSC90D
5S-CD18200NSC90D
CD18200NSC90D
PES M18 200MM NPN 90D
- Nidec Copal Electronics
- Dip Switch SPST 1 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 6VDC