Optical Sensors - Photoelectric, IndustrialCrouzet CD18200NSC
CD18200NSC
5S-CD18200NSC
CD18200NSC
PES M18 200MM NPN 2.0M
- Nidec Copal Electronics
- Dip Switch SPST 1 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 6VDC