Optical Sensors - Photoelectric, IndustrialCrouzet CD18200C12NO
CD18200C12NO
5S-CD18200C12NO
CD18200C12NO
PES M18 200MM NO AC
- Nidec Copal Electronics
- Dip Switch SPST 1 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 6VDC