Optical Sensors - Photoelectric, IndustrialCrouzet CD18200C12NC
CD18200C12NC
5S-CD18200C12NC
CD18200C12NC
PES M18 200MM NC AC 2.0M
Product Description
| Series: | - |
| Sensing Method: | - |
| Sensing Distance: | - |
| Voltage - Supply: | - |
| Response Time: | - |
| Output Configuration: | - |
| Connection Method: | - |
| Ingress Protection: | - |
| Cable Length: | - |
| Light Source: | - |
| Adjustment Type: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Other: | ,,, |
Related special
- CHS-01A1
- Nidec Copal Electronics
- Dip Switch SPST 1 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 6VDC