Optical Sensors - Photoelectric, IndustrialCrouzet CD18100NSC
CD18100NSC
5S-CD18100NSC
CD18100NSC
PES M18 100MM NPN 2.0M
- Nidec Copal Electronics
- Dip Switch SPST 1 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 6VDC