UB3C-0R3F1
5S-UB3C-0R3F1
UB3C-0R3F1
RES 0.3 OHM 3W 1% AXIAL
Product Description
Packaging:Bulk
Series:UB
Resistance (Ohms):0.3
Tolerance:?à1%
Power (Watts):3W
Supplier Device Package:Axial
Size / Dimension:"0.157"" Dia x 0.350"" L (4.00mm x 8.90mm)"