UB3C-0R15F8
5S-UB3C-0R15F8
UB3C-0R15F8
RES 0.15 OHM 3W 1% AXIAL
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:UB
Resistance (Ohms):0.15
Tolerance:?à1%
Power (Watts):3W
Supplier Device Package:Axial
Size / Dimension:"0.157"" Dia x 0.350"" L (4.00mm x 8.90mm)"