SM104035004FE
5S-SM104035004FE
SM104035004FE
RES 5M OHM 1.5W 1% RADIAL
Series:Slim-Mox
Resistance (Ohms):5M
Tolerance:?à1%
Power (Watts):1.5W
Supplier Device Package:-
Size / Dimension:"1.080"" L x 0.100"" W (27.43mm x 2.54mm)"
Height - Seated (Max):"0.340"" (8.64mm)"
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated