SM104031005FE
5S-SM104031005FE
SM104031005FE
RES 10M OHM 1.5W 1% RADIAL
Product Description
Packaging:Bulk
Series:Slim-Mox
Resistance (Ohms):10M
Tolerance:?à1%
Power (Watts):1.5W
Composition:Thick Film
Features:Non-Inductive
Temperature Coefficient:-
Operating Temperature:-55??C ~ 110??C
Package / Case:Radial
Supplier Device Package:-
Size / Dimension:"1.080"" L x 0.100"" W (27.43mm x 2.54mm)"
Height - Seated (Max):"0.340"" (8.64mm)"
Related special
  • SR30-10R-6S(71)
  • Hirose
  • 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
  • In stock
  • SFO-61T-250A
  • JST
  • 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated