PF2472-180RF1
5S-PF2472-180RF1
PF2472-180RF1
RES 180 OHM 100W 1% TO247
Product Description
Packaging:Tray
Series:PF2470
Resistance (Ohms):180
Tolerance:?à1%
Power (Watts):100W
Composition:Thin Film
Features:-
Temperature Coefficient:?à50ppm/??C
Operating Temperature:-55??C ~ 155??C
Package / Case:TO-247-2
Supplier Device Package:TO-247
Size / Dimension:"0.630"" L x 0.189"" W (16.00mm x 4.80mm)"
Height - Seated (Max):"0.787"" (20.00mm)"