MT6-0R07F1
5S-MT6-0R07F1
MT6-0R07F1
RES 0.07 OHM 6W 1% AXIAL
Series:MT
Resistance (Ohms):0.07
Tolerance:?à1%
Power (Watts):6W
Supplier Device Package:Axial
Size / Dimension:"0.394"" Dia x 1.055"" L (10.00mm x 26.80mm)"