MOX-750231006JE
5S-MOX-750231006JE
MOX-750231006JE
RES 100M OHM 1W 5% AXIAL
Product Description
Packaging:Bulk
Series:Mini-Mox
Resistance (Ohms):100M
Tolerance:?à5%
Power (Watts):1W
Composition:Thick Film
Features:High Voltage
Temperature Coefficient:25ppm/??C
Operating Temperature:-55??C ~ 220??C
Package / Case:Axial
Supplier Device Package:Axial
Size / Dimension:"0.165"" Dia x 0.880"" L (4.19mm x 22.35mm)"