MOX-400231007JE
5S-MOX-400231007JE
MOX-400231007JE
RES 1G OHM 3/4W 5% AXIAL
Product Description
Packaging:Bulk
Series:Mini-Mox
Resistance (Ohms):1G
Tolerance:?à5%
Power (Watts):"0.75W, 3/4W"
Composition:Thick Film
Features:High Voltage
Temperature Coefficient:100ppm/??C
Operating Temperature:-55??C ~ 220??C
Package / Case:Axial
Supplier Device Package:Axial
Size / Dimension:"0.165"" Dia x 0.581"" L (4.19mm x 14.78mm)"