GW13J15K0E
5S-GW13J15K0E
GW13J15K0E
RES CAP BLEEDER 15K OHM 5% 13W
Product Description
| Packaging: | Bulk |
| Series: | G |
| Type: | Bleeder |
| Applications: | Capacitor |
| Composition: | Capacitor Discharge |
| Resistance (Ohms): | Wirewound |
| Tolerance: | 15k |
| Power (Watts): | ??????5% |
| Temperature Coefficient: | 13W |
| Operating Temperature: | ??????100ppm/??????C |