ERA-W27J471X
5S-ERA-W27J471X
ERA-W27J471X
RES TEMP SENS 470 OHM 5% 1/32W
Product Description
| Packaging: | Cut Tape (CT) |
| Composition: | Metal Film |
| Resistance (Ohms): | 470 |
| Tolerance: | ??????5% |
| Power (Watts): | 0.03W |
| Temperature Coefficient: | 1/32W |
| Operating Temperature: | 2700ppm/??????C |