Home All Products Resistors Specialized ResistorsPanasonic Electronic Components ERA-V39J221V
ERA-V39J221V
5S-ERA-V39J221V
ERA-V39J221V
RES TEMP SENS 220 OHM 5% 1/16W
Product Description
Packaging:Cut Tape (CT)
Composition:Metal Film
Resistance (Ohms):220
Tolerance:??????5%
Power (Watts):0.063W
Temperature Coefficient:1/16W
Operating Temperature:3900ppm/??????C