Home All Products Resistors Specialized ResistorsPanasonic Electronic Components ERA-V39J220V
ERA-V39J220V
5S-ERA-V39J220V
ERA-V39J220V
RES TEMP SENS 22 OHM 5% 1/16W
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:ERAV
Type:Temperature Sensitive
Applications:Temperature Correction Circuits
Composition:Metal Film
Resistance (Ohms):22
Tolerance:??????5%
Power (Watts):0.063W
Temperature Coefficient:1/16W
Operating Temperature:3900ppm/??????C