Home All Products Resistors Specialized ResistorsPanasonic Electronic Components ERA-V33J561V
ERA-V33J561V
5S-ERA-V33J561V
ERA-V33J561V
RES TEMP SENS 560 OHM 5% 1/16W
Product Description
Packaging:Digi-Reel?
Composition:Metal Film
Resistance (Ohms):560
Tolerance:??????5%
Power (Watts):0.063W
Temperature Coefficient:1/16W
Operating Temperature:3300ppm/??????C