ERA-V15J150V
5S-ERA-V15J150V
ERA-V15J150V
RES TEMP SENS 15 OHM 5% 1/16W
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Composition: | Metal Film |
| Resistance (Ohms): | 15 |
| Tolerance: | ??????5% |
| Power (Watts): | 0.063W |
| Temperature Coefficient: | 1/16W |
| Operating Temperature: | 1500ppm/??????C |