ERA-S33J390V
5S-ERA-S33J390V
ERA-S33J390V
RES TEMP SENS 39 OHM 5% 1/10W
Product Description
| Packaging: | Digi-Reel? |
| Composition: | Metal Film |
| Resistance (Ohms): | 39 |
| Tolerance: | ??????5% |
| Power (Watts): | 0.1W |
| Temperature Coefficient: | 1/10W |
| Operating Temperature: | 3300ppm/??????C |