ERA-S27J221V
5S-ERA-S27J221V
ERA-S27J221V
RES TEMP SENS 220 OHM 5% 1/10W
| Composition: | Metal Film |
| Resistance (Ohms): | 220 |
| Tolerance: | ??????5% |
| Power (Watts): | 0.1W |
| Temperature Coefficient: | 1/10W |
| Operating Temperature: | 2700ppm/??????C |