Home All Products Resistors Resistor Networks, ArraysRohm Semiconductor MNR18ERAPJ822
MNR18ERAPJ822
5S-MNR18ERAPJ822
MNR18ERAPJ822
RES ARRAY 8 RES 8.2K OHM 1606
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:MNR
Circuit Type:Isolated
Resistance (Ohms):8.2k
Tolerance:??????5%
Number of Resistors:8
Number of Pins:16
Power Per Element:62.5mW
Temperature Coefficient:??????250ppm/??????C