Home All Products Resistors Resistor Networks, ArraysRohm Semiconductor MNR15ERRPJ431
MNR15ERRPJ431
5S-MNR15ERRPJ431
MNR15ERRPJ431
RES ARRAY 8 RES 430 OHM 1206
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:MNR
Circuit Type:Bussed
Resistance (Ohms):430
Tolerance:??????5%
Number of Resistors:8
Number of Pins:10
Power Per Element:31mW
Temperature Coefficient:??????200ppm/??????C