Home All Products Resistors Resistor Networks, ArraysRohm Semiconductor MNR14ERAPJ470
MNR14ERAPJ470
5S-MNR14ERAPJ470
MNR14ERAPJ470
RES ARRAY 4 RES 47 OHM 1206
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:MNR
Circuit Type:Isolated
Resistance (Ohms):47
Tolerance:??????5%
Number of Resistors:4
Number of Pins:8
Power Per Element:62.5mW
Temperature Coefficient:??????200ppm/??????C