Home All Products Resistors Resistor Networks, ArraysRohm Semiconductor MNR14ERAPJ164
MNR14ERAPJ164
5S-MNR14ERAPJ164
MNR14ERAPJ164
RES ARRAY 4 RES 160K OHM 1206
Product Description
Packaging:Cut Tape (CT)
Series:MNR
Circuit Type:Isolated
Resistance (Ohms):160k
Tolerance:??????5%
Number of Resistors:4
Number of Pins:8
Power Per Element:62.5mW
Temperature Coefficient:??????200ppm/??????C