Home All Products Resistors Resistor Networks, ArraysRohm Semiconductor MNR04MRAPJ680
MNR04MRAPJ680
5S-MNR04MRAPJ680
MNR04MRAPJ680
RES ARRAY 4 RES 68 OHM 0804
Product Description
Packaging:Cut Tape (CT)
Series:MNR
Circuit Type:Isolated
Resistance (Ohms):68
Tolerance:??????5%
Number of Resistors:4
Number of Pins:8
Power Per Element:62.5mW
Temperature Coefficient:??????200ppm/??????C