Home All Products Resistors Resistor Networks, ArraysPanasonic Electronic Components EXB-V8V563JV
EXB-V8V563JV
5S-EXB-V8V563JV
EXB-V8V563JV
RES ARRAY 4 RES 56K OHM 1206
Product Description
Packaging:Cut Tape (CT)
Series:EXB
Circuit Type:Isolated
Resistance (Ohms):56k
Tolerance:??????5%
Number of Resistors:4
Number of Pins:8
Power Per Element:62.5mW
Temperature Coefficient:??????200ppm/??????C