Home All Products Resistors Resistor Networks, ArraysPanasonic Electronic Components EXB-V8V273JV
EXB-V8V273JV
5S-EXB-V8V273JV
EXB-V8V273JV
RES ARRAY 4 RES 27K OHM 1206
Product Description
Packaging:Tape & Reel (TR)
Series:EXB
Circuit Type:Isolated
Resistance (Ohms):27k
Tolerance:??????5%
Number of Resistors:4
Number of Pins:8
Power Per Element:62.5mW
Temperature Coefficient:??????200ppm/??????C