Home All Products Resistors Resistor Networks, ArraysPanasonic Electronic Components EXB-V8V183JV
EXB-V8V183JV
5S-EXB-V8V183JV
EXB-V8V183JV
RES ARRAY 4 RES 18K OHM 1206
Product Description
Packaging:Cut Tape (CT)
Series:EXB
Circuit Type:Isolated
Resistance (Ohms):18k
Tolerance:??????5%
Number of Resistors:4
Number of Pins:8
Power Per Element:62.5mW
Temperature Coefficient:??????200ppm/??????C