Home All Products Resistors Resistor Networks, ArraysPanasonic Electronic Components EXB-V4V393JV
EXB-V4V393JV
5S-EXB-V4V393JV
EXB-V4V393JV
RES ARRAY 2 RES 39K OHM 0606
Circuit Type:Isolated
Resistance (Ohms):39k
Tolerance:??????5%
Number of Resistors:2
Number of Pins:4
Power Per Element:62.5mW
Temperature Coefficient:??????200ppm/??????C
Size / Dimension:606
Height - Seated (Max):0.063 L x 0.063 W (1.60mm x 1.60mm)