Home All Products Resistors Resistor Networks, ArraysPanasonic Electronic Components EXB-V4V123JV
EXB-V4V123JV
5S-EXB-V4V123JV
EXB-V4V123JV
RES ARRAY 2 RES 12K OHM 0606
Product Description
Packaging:Cut Tape (CT)
Series:EXB
Circuit Type:Isolated
Resistance (Ohms):12k
Tolerance:??????5%
Number of Resistors:2
Number of Pins:4
Power Per Element:62.5mW
Temperature Coefficient:??????200ppm/??????C
Operating Temperature:-55??????C ~ 125??????C
Applications:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:606
Supplier Device Package:Concave
Size / Dimension:606
Height - Seated (Max):0.063 L x 0.063 W (1.60mm x 1.60mm)