Home All Products Resistors Resistor Networks, ArraysPanasonic Electronic Components EXB-D10C471J
EXB-D10C471J
5S-EXB-D10C471J
EXB-D10C471J
RES ARRAY 8 RES 470 OHM 1206
Circuit Type:Bussed
Resistance (Ohms):470
Tolerance:??????5%
Number of Resistors:8
Number of Pins:10
Power Per Element:50mW
Temperature Coefficient:??????200ppm/??????C