Home All Products Resistors Resistor Networks, ArraysPanasonic Electronic Components EXB-D10C224J
EXB-D10C224J
5S-EXB-D10C224J
EXB-D10C224J
RES ARRAY 8 RES 220K OHM 1206
Product Description
Packaging:Digi-Reel?
Series:EXB
Circuit Type:Bussed
Resistance (Ohms):220k
Tolerance:??????5%
Number of Resistors:8
Number of Pins:10
Power Per Element:50mW
Temperature Coefficient:??????200ppm/??????C